۸۸۷۸۱۲۲۳-۲۴ (۹۸۲۱+) info@cylindersazi.com

درباره ی ما

شرکت سیلندر سازی تهران(CST) با تکیه به تجارب کسب شده از سال 1374 در زمینه تولید ابزارهای درون چاهی، اقدام به امضاء تفاهم نامه سه جانبه با شرکت پشتیبانی ساخت وتهیه کالا ی نفت تهران و شرکت SMITH Int با هدف تولید و تامین مته های حفاری نفت در سال 1379 نمود و در سال 1380 موفق به تولید مشترک و تحویل اولین مته شد.
این شرکت مفتخر است با تولید مشترک و تحویل بالغ بر6500 عدد مته حفاری در انواع گوناگون PDC و Tricone در اندازه های مختلف، که تایید کیفی شرکت SMITH Int بوده است و با اخذ نتایج عملیاتی مناسب و ارائه خدمات پس ازفروش شایسته، موفق به کسب رضایت واحدهای متعدد صنعت نفت ایران شده است .
در حال حاضر سیلندرسازی تهران علاوه بر تامین کلیه مته های حفاری و ملزومات جانبی اعم بر انواع نازلها، خدمات بازرسی فنی مطابق الزامات استانداردAPI Spec7 و خدمات تعمیرو بازسازی مته ها را ارائه دهد.
سیلندر سازی تهران با بهره گیری از نیروهای متخصص ایرانی آموزش دیده و الهام ازدانش فنی کسب شده از شرکت SMITH و سالها تجربه در تولید مته ها و تجهیزات حفاری، دربهمن 91 توانسته است موفق به تولید اولین مته حفاری ایرانی در تاریخ صنعت نفت کشور شود که پس ازآزمایش میدانی و مقایسه با کارائی محصولات آمریکایی مشابه، مورد تایید متقاضیان قرارگرفته است .
در سالهای اخیر این شرکت موفق به تدوین تکنولوژی و تولید انواع ابزارهای درون چاهی اعم از ابزارهای آسیابی Mills و انواع Stabilizer و Hole Opener مطابق استانداردهای بین المللی، علاوه بر تأمین انواع ابزارهای گوناگون مانده یابی fishing Tools ,Jar و موتورهای درون چاهی Down-hole Motors شده است.
درضمن سیلندر سازی تهران به عنوان تنها سازنده ایرانی دارای گواهینامه ISO 9001:2008 از سال 1383 در زمینه تجهیزات درون چاهی از طریق موسسه DNV، اطمینان خاطر مشتریان از کیفیت محصولات خود را جلب کرده است.